Ukrayna’da Konaklama Seçenekleri

Ukrayna’da konaklama seçenekleri öğrenciler için çok önemli bir durumdur. Bu yüzden öncelikle konaklama yerini ayarlamak gerekiyor. Ukrayna’da eğitim görmek isteyenler için konaklama seçenekleri çok çeşitlidir. Tüm konaklama seçenekleri her bütçeye uygundur.  Ukrayna’da Kiev,Odessa gibi üniversite hayatının olduğu şehirlerdeki konaklama seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ukrayna’da Ev Kiralama

Ukrayna’da ev kiralama öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçenekleri arasındadır. Ülkede ev kiraları genel olarak ucuzdur. Ancak bazı şehirlerde ev sayısı az olduğu için ev bulmakta zorlanabilirsiniz.  Özellikle Odessa şehrinde 20’den fazla üniversite olduğundan ev kiralama seçenekleri daha fazladır. Ülkede küçük boyutlu evleri uygun fiyatlara kiralayarak öğrencilik hayatınızı geçirebilirsiniz. Evlerin kiralara şehirdeki konumuna göre değişiyor. Ayrıca birçok ev öğrencilere eşyalı olarak kiralanmaktadır. Ülkede elektrik, su ve doğalgaz gibi giderler de son derece ucuzdur.

 

Ukrayna’da Oda Kiralama

Ukrayna’da konaklama seçenekleri arasında oda kiralama da bulunuyor. Öğrenciler ailelerin yanında oda kiralayabilirler. Bu şekilde çok daha uygun maliyetlerle evin bir odasını kiralayabilir ve üniversite eğitiminizi sürdürebilirsiniz.  Ukrayna’da oda kiralama yaparsanız dış kapı, banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlar ortak olacaktır.

 

Ukrayna’da Yurtta Konaklama

Ukrayna’da yurtta konaklama  Türk öğrenciler arasında en çok tercih edilen seçenek arasındadır. Yurtlarda 3-4 kişilik odalarda kalabilirsiniz. Yurtlar hem üniversite hem de özel olarak hizmet veriyor. Yurtlarda banyo ve tuvalet ortak olabilir. Ayrıca bazı yurtlarda ortak mutfakta kendi yemeğinizi de yapabilirsiniz.

 

Ukrayna’da Otel Odası Kiralama

Ukrayna’da konaklama seçenekleri arasında otel odası da vardır. Çok uygun fiyatlara otel  ya da hostel kiralayabilirsiniz. Öğrenci sezonunda turist sayısı az olduğu için çok uygun fiyatlara kendinize bir oda tutabilirsiniz. Özellikle merkezlerdeki otellerde okulunuza yürüme mesafesinde konaklayabilirsiniz.

 

Ukrayna2da otel odası kiralama için fiyatlar şehir dışındaki otellerde daha düşüktür. Merkezi konumdaki oteller daha pahalı olsa da ülkemize göre çok daha uygun fiyatlıdır. Otellerde kahvaltı dahil olarak da kalabileceğiniz seçenekler bulabilirsiniz. Ukrayna’da eğitim görmek isteyenler konaklama seçenekleri için bize ulaşabilir. Sizler için profesyonel danışmanlık hizmetimiz içinde en uygun konaklama seçeneklerini de sunuyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir