Rusyada Eğitim

Rusya'da Eğitim Danışmanlığı

Yabancı ülkede üniversite okuma son yıllarda ülkemizde oldukça popüler hale gelmiştir. Artık olanakların da artmasıyla birlikte ülkemizden birçok ülkeye her düzeyden öğrenci üniversite eğitimi almaya gidebilmektedir. Da Eğitim Danışmanlığı Rusya’da eğitim görmek isteyen tüm öğrencilere bu fırsatı sunmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olacak diplomalara sahip olabilirsiniz. Bunun için Rusya’da bir okul seçmeniz yeterlidir.
İstanbul merkezli hizmet veren Da Eğitim Danışmanlığı Rusya’da tüm üniversitelerde eğitim almanıza yardımcı olmaktadır. Okumak istediğiniz bölümün seçimi, üniversite seçimi, konaklama ve tüm gidiş dönüş işlemleri için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Rusya’da birçok üniversitede çok uygun fiyatlara eğitim alabilirsiniz. Üstelik bunun için lise diplomanız yeterli olacaktır. Rusya’da sosyal bir ortamda, gelişmiş şehirlerde, Avrupa dokusuna sahip büyük şehirlerde, kaliteli eğitim görmek istiyorsanız Da Eğitim Danışmanlığına başvurarak bilgi alabilirsiniz. Üniversiteler hakkında bilgi alabilir, okuyabileceğiniz bölümleri seçebilirsiniz. Ayrıca Rusya’da eğitim aldıysanız diploma konusunda yaşadığınız sorunların çözümü için de destek isteyebilirsiniz. Rusya’da eğitim konusunda tüm sorularınız için yazmanız yeterlidir.

Rusya Üniversiteleri

Rusya'da Üniversite hayallerinizi artık ertelemeyin birlikte hayallerinizi gerçekleştirelim

Rusya’da Eğitim

Kaliteli eğitim kurumlarıyla son yıllarda adını duyuran Rusya’da eğitim faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Ülkede eğitim faaliyetlerinin kalitesi her geçen gün dünya standartlarına daha da yaklaşmaktadır. Üstelik ülkedeki eğitim maliyetleri Türkiye ve başka Avrupa ülkelerine göre çok daha uygun maliyetlerle gerçekleştirilmektedir. Rusya’da üniversite eğitimi çok uygun bütçelerle alınabilir. Rusya eğitim sisteminde Rusça, İngilizce olarak eğitim görebilirsiniz. Ayrıca bu diller sosyal hayatınızda da sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Ülkeye üniversite okumaya gitmek için bir sınava girmenize gerek yoktur. Lise diplomanızı kullanarak istediğiniz bölüme giriş yapabilirsiniz. Ülkede lisans eğitimi için bir üniversitenin hazırlı bölümünü tamamladıktan sonra dilediğiniz üniversitenin dilediğiniz bölümüne devam edebilirsiniz.

Rusya lisans ve lisans üstü eğitimi teorik derslerin yanı sıra uygulamalı eğitimlerle de yaparak yaşayarak öğrenmenize olanak tanır. Rusya’da yükseköğretim hizmeti veren okullardan alacağınız tüm diplomalar Lizbon Anlaşması kapsamında tüm Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Ayrıca ülkedeki devlet üniversiteleri YÖK tarafından da tanınıyor. İstediğiniz bölümü sosyal bir ortamda, yeni bir kültürü tanıyarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Rusya'da Üniversite Okumak