DA Eğitim

Da Eğitim Danışmanlığı 2019 yılının Eylül ayında Türk öğrencilere Ukrayna’da eğitim verebilmek amacıyla kurulmuştur. Yurtdışında eğitim konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve çok sayıda başarılı proje sahibi olan bir ekip tarafından kurulan kurum; ülkemizden Ukrayna’daki tüm üniversitelere öğrenci yollamaktadır. Ukrayna’da eğitim konusunda tüm danışmanlık hizmetlerini alabilirsiniz.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere karar verme aşamasında en doğru şekilde yardımcı olmayı hedefleyen firmamız her zaman güncel bilgileri sunmaktadır. Ayrıca karar verme anından itibaren okula başvuru yapma, kayıt işlemleri, seyahat süreci, konaklama ve vize gibi birçok süreci öğrenciler adına yürütmektedir. Ülkemizin her yanından Ukrayna’ya eğitim amacıyla giden tüm öğrencilere eğitim danışmanları üzerinden eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Firmamız Ukrayna’daki tüm eğitim gelişmelerini yakından takip etmektedir. Ayrıca öğrenci beklentilerini ve hedeflerini özümseyerek bütçelerine göre alternatif seçenekler sunmaktadır. Ayrıca ekiplerimiz konsolosluklardaki vize ve eğitim departmanlarıyla da iletişim halindedir ve yaşanan gelişmeleri direkt olarak takip etmektedir. Ayrıca eğitim danışmanlarımız tüm okulları yerinde gezmenize ve fikir edinmenize yardımcı olmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz sadece öğrencileri okula başlatmak değildir. Sizler okula başladıktan sonra eğitim süreciniz ve okuldan memnuniyet durumunuz hakkında sizlerle iletişim halinde oluyoruz. Kendini sürekli geliştiren ve Ukrayna’daki tüm üniversitelerde lisans eğitimi almanız konusunda size danışmanlık yapan firmamızdan bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ukrayna’da eğitim konusunda tüm süreçlerde yanınızdayız.